Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu znajduje się na samym szczycie zestawienia Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy”. Jesteśmy też wysoko klasyfikowani w międzynarodowym rankingu Eduniversal. Otrzymaliśmy wyróżnienia dla 16 programów studiów w zestawieniu „Eduniversal Ranking of the best Master & MBA”.

W rankingu Perspektyw zdobyliśmy najwięcej punktów w kraju za warunki kształcenia. To ważne kryterium oceny pokazuje, że wyróżniamy się dostępnością wysoko wykwalifikowanej kadry akademickiej oraz liczbą przyznanych certyfikatów doskonałości kształcenia, a także międzynarodowych i krajowych akredytacji. Oznacza to, że mamy wielu pracowników dydaktycznych o znakomitych kompetencjach. To pasjonaci nauczania – Twoi przyszli mentorzy! Akredytacje i certyfikaty są natomiast najlepszym – wiarygodnym i obiektywnym – potwierdzeniem standardu nauczania i badań naukowych prowadzonych na UEP.

Dowiedz się więcej

Nauczając i prowadząc badania opieramy się na przemyślanej strategii. Kierujemy się wartościami, które nas wyróżniają. Ważna jest dla nas przyszłość ludzkości i środowiska. Szanujemy różne poglądy – różnorodność postaw postrzegamy jako bogactwo i kapitał społeczny. Jesteśmy otwarci, odpowiedzialni za to jak postępujemy oraz jakie treści i wyniki badań przekazujemy. Stawiamy na kompetencje, wiarygodność i jakość. Odwagę w myśleniu zawsze poprzedzamy racjonalną analizą.

Dowiedz się więcej

Zapewniamy potwierdzoną jakość:

  • Najlepsze warunki nauczania wśród uczelni ekonomicznych (Perspektywy 2021).
  • Ścisła czołówka rankingowa (3 miejsce w kraju w rankingu Perspektywy 2021)
  • Misja, wizja, wartości.
  • Strategia działania.