Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Zdecyduj się na Uczelnię za którą stoją prestiż, 95 lat tradycji oraz nowoczesne programy nauczania. To one decydują o naszej wyjątkowości.

Uczymy najlepszych

Dbamy o najwyższy poziom kształcenia. Treści edukacyjne uwzględniają unijne standardy edukacji menedżerskiej, wymagania globalnego rynku pracy i najnowsze trendy w biznesie. Kształcimy przyszłych liderów, rozchwytywanych specjalistów i znakomitych menedżerów. Na zajęciach wykorzystywane są nowoczesne metody nauczania – prace nad projektami i case-study. Uczymy, jak skutecznie wykorzystać wiedzę ekonomiczną, by odnosić sukces w międzynarodowych korporacjach i własnych firmach. U nas nauczysz się kreatywnego i analitycznego myślenia, strategii przywództwa, błyskotliwego rozwiązywania problemów. Mamy bogatą ofertę nauczania na kierunkach zarówno dla umysłów ścisłych, jak i humanistów!

Znakomite kariery zawodowe absolwentów

O tym, że nasi absolwenci radzą sobie w polskich i międzynarodowych firmach świadczy bardzo wysokie miejsce w rankingu Perspektyw (2. wśród uczelni ekonomicznych w kategorii Absolwenci) oraz badanie pokazujące, że aż 5% szefów zarządów dużych polskich przedsiębiorstw posiada dyplom ukończenia studiów naszej Uczelni.

Infrastruktura UEP

Mamy piękny kampus z historycznymi i nowoczesnymi budynkami. Wszystkie zlokalizowane są bardzo blisko siebie. Mieścimy się w ścisłym centrum Poznania, bardzo blisko Starego Rynku. Zamieszkać możesz w jednym z kilku doskonale skomunikowanych z Uczelnią akademików. Czekają na ciebie ładnie urządzone jedno- i dwu-osobowe pokoje.

Dlaczego my?

  • Prestiż uczelni ze ścisłej czołówki rankingów.
  • Bogata oferta dydaktyczna i świetne perspektywy zawodowe.
  • Praktyczna orientacja nauczania, w tym zajęcia prowadzone przez menedżerów.
  • Renoma wśród pracodawców.
  • Znakomita kadra dydaktyczna, w tym młodzi wykładowcy mający kontakt z praktyką biznesu
  • Zwarty kampus w centrum miasta.
  • Możliwość wyjazdu na semestr studiów za granicę.